FRI.Jobs: Junior .NET Developer

Názov pracovnej príležitosti: Junior .NET Developer
Typ pracovnej príležitosti: pracovná ponuka pre absolventa
pracovná ponuka pre súčasných študentov
FRI partner: Unicorn
Kontaktná osoba: Martina Fehérová
Kontaktný e-mail: martina.feherova@unicorn.com
Vhodné pre št. programy: Aplikovaná informatika (Ing.)
Aplikované sieťové inžinierstvo (Ing.)
Informačný manažment (Ing.)
Počítačové inžinierstvo (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Bratislava, Žilina
Dátum nástupu: dohodou
Ponúkaný plat: od 1300€/brutto - Platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta.
Popis pracovnej príležitosti:

Pridaj sa k nášmu tímu ako Junior .NET Developer , ktorý sa bude špecializovať na vývoj a servis projektov v oblasti energetiky na Slovensku a v zahraničí.

Ak máš záujem pracovať na veľkých projektoch s využitím nových technológií a láka ťa možnosť kariérneho rastu, v tom prípade hľadáme práve teba!

Pracuj na energetických projektoch s modernými technológiami. Pridaj sa k nášmu tímu a ovplyvni budúcnosť obchodovania s energiami.

Na čom budeš u nás pracovať?

  • na analýze a vývoji riešení postavených na moderných technológiách, s dôrazom na Back-end vrstvu aplikácií
  • na implementáciu komponentov rozširujúcich produktov
  • čaká ťa postupný vývoj integrácií a dátových transformácií

Požiadavky na uchádzača:

  • základné skúsenosti s vývojom v jazyku .NET a C#
  • znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni (B1)

Ak máš osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • proaktívny prístup k práci
  • orientáciu na výsledok a detail

Partneri FRI