FRI.Jobs: Cloud/Web App Developer

Názov pracovnej príležitosti: Cloud/Web App Developer
Typ pracovnej príležitosti: brigáda
pracovná ponuka pre absolventa
pracovná ponuka pre súčasných študentov
FRI partner: GLOBESY
Kontaktná osoba: Veronika Dubajová
Kontaktný e-mail: jobs@globesy.sk
Vhodné pre št. programy: Informačné a sieťové technológie (Bc.)
Informatika (Bc.)
Informatika a riadenie (Bc.)
Manažment (Bc.)
Počítačové inžinierstvo (Bc.)
Aplikovaná informatika (Ing.)
Aplikované sieťové inžinierstvo (Ing.)
Biomedicínska informatika (Ing.)
Informačný manažment (Ing.)
Inteligentné informačné systémy (Ing.)
Počítačové inžinierstvo (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum nástupu: dohodou
Ponúkaný plat: Od 1100 €
Popis pracovnej príležitosti:

Chceš sa svojím kódom podpísať pod aplikácie a riešenia, ktoré využívajú firmy ako Volkswagen, Slovak Telekom alebo Svet Zdravia? Tak príď k nám a pomôž nám s vývojom a konfiguráciou web-based systémov, ktoré prevádzkujeme v prostredí zákazníka aj v cloude.

ČO ŤA ČAKÁ:

Hľadáme parťáka (alebo parťáčku), ktorý s nami bude vyvíjať systémy postavené na technológiách ako SAPUI5, Fiori, Groovy alebo Cloud Foundry. Ak ich zatiaľ nepoznáš, neboj, na začiatok ti stačí hlavne HTML, Javascript/Typescript a základný prehľad v CSS a XML.
Zvyšok príde časom, takže si priprav trpezlivosť a chuť učiť sa. My ti zase posunieme skúseného kolegu, ktorý ti s tým pomôže.

ČO BUDEŠ ROBIŤ:
Budeš môcť naplno ukázať svoj cit pre UX a UI, kde pri zložitejších témach budeš spolupracovať s dizajnérom.
Gro tvojej práce bude vývoj UI v SAPUI5 a návrh a implementácia rozhraní OData a REST API. Zapojíš sa aj do konfigurovania aplikácií a systémov, na ktorých sú riešenia prevádzkované.

Požiadavky na uchádzača:

  • HTML - Pokročilý
  • Javascript/Typescript - Pokročilý
  • CSS, SASS - Základy
  • XML, webservices - Základy

Partneri FRI