FRI.Jobs: PLM consultant

Názov pracovnej príležitosti: PLM consultant
Typ pracovnej príležitosti: pracovná ponuka pre absolventa
pracovná ponuka pre súčasných študentov
stáž
FRI partner: TECHNIA Slovakia s.r.o.
Kontaktná osoba: Eliška Hrubá
Kontaktný e-mail: eliska.hruba@technia.com
Vhodné pre št. programy: Informačné a sieťové technológie (Bc.)
Informatika (Bc.)
Informatika a riadenie (Bc.)
Manažment (Bc.)
Počítačové inžinierstvo (Bc.)
Aplikovaná informatika (Ing.)
Aplikované sieťové inžinierstvo (Ing.)
Biomedicínska informatika (Ing.)
Informačný manažment (Ing.)
Inteligentné informačné systémy (Ing.)
Počítačové inžinierstvo (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum nástupu: 1.4.2022, dohodou
Ponúkaný plat: 1000 eur brutto / mesačne + 40% odmeny
Popis pracovnej príležitosti:

Ako konzultant budeš zodpovedný za správnu komunikáciu požiadaviek klienta, stále si budeš rozširovať svoje znalosti o možnostiach a funkčnosti aplikácií na 3DEXPERIENCE platforme. Toto ti umožní správne mapovať požiadavky klienta na možnosti platformy a identifikovať oblasti, kde treba navrhnúť nové riešenia. Nové riešenia môžeš navrhnúť a realizovať sám, alebo spoločne s tímom, prípadne s R&D. Finálne riešenie odovzdáš klientovi a zaškolíš jeho pracovníkov do efektívneho používania. Tiež môžeš byť poverený aj kumulatívnou rolou, alebo úlohou hlavne v menších projektoch, alebo v predprípravných a prípravných fázach veľkých projektov, aby si sa mohol rýchlejšie posúvať.

Požiadavky na uchádzača:

  • Znalosti, ktoré požadujeme alebo ťa naučíme:
  • 3DEXPERIENCE Platform
  • JAVA
  • Java Script
  • XML- H TML, CSS3- SQL
  • RESTful Web
  • Services - Scripting language for automation (TCL/TK, Maven/ANT, Jenkins)
  • Eclipse, GIT, VMware
  • JIRA, Conuence and Bitbucket
  • Working within an Agile team
  • TDD and Continuous Integration

Znalosti, ktoré ťa zvýhodnia:

  • Znalosť niektorého PLM alebo ERP systému
  • Znalosť niektorého 3D CAD systému
  • Znalosť niektorého databázového systému
  • Microsoft Windows a Unix server administrácia

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
  • Java - Základy
  • JavaScript - Základy
  • XML - Základy
  • CSS - Základy
  • SQL - Základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Osobné postoje a prístup je pre nás najdôležitejším výberovým kritériom. Sústreďujeme sa na tieto štyri:
  • Go Explore– obrovská chuť až posadnutosť skúšať nové možnosti, znalosti, technológie a teritória. Náš klient je všade okrem našej kancelárie a preto za ním veľa cestujeme, aby sme videli a pochopili ako funguje a hlavne prečo. Takto získaná znalosť nám umožňuje nájsť alebo vytvoriť najlepšie riešenie, ktoré ho posunie na novú úroveň v rôznych oblastiach.
  • Keep Learning – aby bol človek u nás úspešný, potrebuje sa stále učiť a aplikovať nové a nové znalosti
  • Work Together – keďže naša klientela je rozsiahla a problémy komplexné, jeden človek nedokáže obsiahnuť všetko a preto pracovať v tíme je absolútna nevyhnutnosť
  • Build Trust – oblasť, v ktorej pracujeme je často abstraktná a spôsob našej práce vyžaduje veľkú transparentnosť, ktorá pomáha budovať dôveru

Partneri FRI