FRI.Jobs: SW developer

Názov pracovnej príležitosti: SW developer
Typ pracovnej príležitosti: pracovná ponuka pre súčasných študentov
FRI partner: Siemens Healthineers
Kontaktná osoba: Peter Vandlíček
Kontaktný e-mail: peter.vandlicek@siemens-healthineers.com
Vhodné pre št. programy: Informačné a sieťové technológie (Bc.)
Informatika (Bc.)
Informatika a riadenie (Bc.)
Aplikovaná informatika (Ing.)
Biomedicínska informatika (Ing.)
Informačný manažment (Ing.)
Inteligentné informačné systémy (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Košice
Dátum nástupu: ASAP
Ponúkaný plat: 5 €/hod
Popis pracovnej príležitosti:

Hľadáme študenta so záujmom o vývoj SW, ktorý je ochotný získať skúsenosti s vývojom SW pre rôzne produkty zdravotnej starostlivosti. Budete súčasťou tímu, ktorý vyvíja SW pre produkty počítačovej tomografie, magnetickej rezonancie alebo röntgenu. Produkty sa používajú na diagnostické zobrazovanie, ako aj na pokročilé terapie. Chceme vás zapojiť do mentorského programu nášho študenta, učiť sa a experimentovať.

Požiadavky na uchádzača:

  • stredná znalosť C#, C++, python
  • testovanie zručností
  • angličtina – úroveň B2

Späť na zoznam príležitostí Mám záujem o pracovnú príležitosť

0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Platinový partner

Hlavný partner

Partneri

Projekty a centrá FRI

Projekty

Inteligentné operačné a spracovateľské systémy pre UAV
Transdata
IT akadémia
ACeSYRI
SmartSoc
TECH4EDU4
Centre in Advanced Biomedical and Medical Informatics

Centrá

Cisco Network Academy
PEARSON VUE - Aturizované centrum