FRI.Jobs: Unity Enthusiast

Názov pracovnej príležitosti: Unity Enthusiast
Typ pracovnej príležitosti: pracovná ponuka pre súčasných študentov
FRI partner: Siemens Healthineers
Kontaktná osoba: Peter Vandlíček
Kontaktný e-mail: peter.vandlicek@siemens-healthineers.com
Vhodné pre št. programy: Informačné a sieťové technológie (Bc.)
Informatika (Bc.)
Informatika a riadenie (Bc.)
Aplikovaná informatika (Ing.)
Aplikované sieťové inžinierstvo (Ing.)
Informačný manažment (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Košice
Dátum nástupu: ASAP
Ponúkaný plat: 5 €/hod
Popis pracovnej príležitosti:

V Siemens Healthineers chceme, aby poskytovatelia zdravotnej starostlivosti uspeli v neustále sa meniacom odvetví zdravotnej starostlivosti – tým, že im pomôžeme dosahovať lepšie výsledky za nižšie náklady. Tento účel poháňa naše zameranie: viesť transformáciu zdravotnej starostlivosti spolu s tými, ktorí ju poskytujú.

Požiadavky na uchádzača:

  • VŠ vzdelanie – v súčasnosti študent
  • Angličtina - pokročilý (C1)
  • Vášeň pre experimentovanie a učenie

Vzdelávacia špecializácia:

  • IT

Počítačové znalosti - programátor:

  • C# - pokročilý
  • Unity – pokročilá

Partneri FRI