FRI.Jobs: Junior Power BI Developer

Názov pracovnej príležitosti: Junior Power BI Developer
Typ pracovnej príležitosti: pracovná ponuka pre súčasných študentov
FRI partner: Siemens Healthineers
Kontaktná osoba: Peter Vandlíček
Kontaktný e-mail: peter.vandlicek@siemens-healthineers.com
Vhodné pre št. programy: Informačné a sieťové technológie (Bc.)
Informatika (Bc.)
Informatika a riadenie (Bc.)
Aplikovaná informatika (Ing.)
Biomedicínska informatika (Ing.)
Informačný manažment (Ing.)
Inteligentné informačné systémy (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Košice, Žilina, Bratislava
Dátum nástupu: ASAP
Ponúkaný plat: 8 €/hod
Popis pracovnej príležitosti:

Power BI Professional je súčasťou Center of Excellence for Business Intelligence Front-End Tools spoločnosti Siemens Healthineers IT. Hlavným cieľom CoE je podporovať organizáciu globálne vo všetkých oblastiach Power BI, Qlik Sense a ďalších nástrojov poskytovaním školení, poradenstva, konzultácií, vývoja a správy aplikácií na podporu samoobslužnej analýzy a digitalizácie.

Požiadavky na uchádzača:

  • Máte skúsenosti alebo záujem o vizualizáciu údajov
  • Máte skúsenosti s vytváraním dynamických vizuálov v MS Excel (načítavanie externých údajov, používanie kontingenčnej tabuľky a/alebo kontingenčnej tabuľky)
  • Máte záujem o automatizáciu procesov
  • Rozumiete základom databáz a sietí
  • Máte nejaké skúsenosti s programovaním alebo skriptovaním
  • Môžete spojiť technické znalosti s dobrými komunikačnými schopnosťami
  • Môžete plynule komunikovať v angličtine, ďalšie ďalšie jazyky sú výhodou

Späť na zoznam príležitostí Mám záujem o pracovnú príležitosť

0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Platinový partner

Hlavný partner

Partneri

Projekty a centrá FRI

Projekty

Inteligentné operačné a spracovateľské systémy pre UAV
Transdata
IT akadémia
ACeSYRI
SmartSoc
TECH4EDU4
Centre in Advanced Biomedical and Medical Informatics

Centrá

Cisco Network Academy
PEARSON VUE - Aturizované centrum