FRI.Jobs: Senior a Junior Systémový inžinier

Názov pracovnej príležitosti: Senior a Junior Systémový inžinier
Typ pracovnej príležitosti: brigáda
podniková prax
pracovná ponuka pre absolventa
pracovná ponuka pre súčasných študentov
FRI partner: AUTOCONT s. r. o.
Kontaktná osoba: Alena Kostolanská
Kontaktný e-mail: alena.kostolanska@autocont.sk
Vhodné pre št. programy: Informačné a sieťové technológie (Bc.)
Informatika (Bc.)
Informatika a riadenie (Bc.)
Počítačové inžinierstvo (Bc.)
Aplikovaná informatika (Ing.)
Aplikované sieťové inžinierstvo (Ing.)
Biomedicínska informatika (Ing.)
Informačný manažment (Ing.)
Inteligentné informačné systémy (Ing.)
Počítačové inžinierstvo (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum nástupu: ASAP
Ponúkaný plat: v závislosti vedomostí a skúseností
Popis pracovnej príležitosti:

  • Poskytuje technickú podporu a rieši technické problémy zákazníkov komplexného, ale aj operatívneho charakteru

  • Špecializuje sa na servis v súvislosti s určitým konkrétnym výrobkom alebo službou,

  • Prijíma požiadavky na servisné zásahy, preberá zariadenia na opravu, údržbu a technické zhodnotenie, diagnostikuje, lokalizuje a odstraňuje závady na zariadeniach

  • Vybavuje a rieši reklamácie zákazníkov

  • Vykonáva servis, inštaláciu, konfiguráciu, testovanie zariadení - diela alebo časti diela, ktoré je predmetom dodávania zamestnávateľa (sieť, súbor zariadení, jednotlivé zariadenia)

  • Správa IT prostredia pre zákazníkov

Požiadavky na uchádzača:

  • AJ - Stredne pokročilý (B2)/Microsoft Windows - Pokročilý/ VP-B
  • Nasadenie, konfigurácia a správa Windows Server OS
  • Windows Server – AD, GPO, sieťové služby, DHCP. DNS, správa aplikačných serverov IIS
  • Nasadenie, konfigurácia s správa zálohovania vítaná
  • Znalosť Microsoft Hyper-V vítaná
  • Nasadenie, konfigurácia a správa diskových polí vítaná
  • Nasadenie, konfigurácia a správa O365 vítaná
  • Zmysel pre pochopenie požiadaviek a potrieb klienta, schopnosť pružne reagovať,
  • Komunikačné schopnosti
  • Príjemné vystupovanie,
  • Samostatnosť, spoľahlivosť
  • Zodpovednosť
  • Flexibilita
  • Klientská orientácia
  • Lojalita
  • Manuálna zručnosť

Späť na zoznam príležitostí Mám záujem o pracovnú príležitosť

0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Platinový partner

Hlavný partner

Partneri

Projekty a centrá FRI

Projekty

Inteligentné operačné a spracovateľské systémy pre UAV
Transdata
IT akadémia
ACeSYRI
SmartSoc
TECH4EDU4
Centre in Advanced Biomedical and Medical Informatics

Centrá

Cisco Network Academy
PEARSON VUE - Aturizované centrum