FRI.Jobs: Absolvent s IT vzdelaním

Názov pracovnej príležitosti: Absolvent s IT vzdelaním
Typ pracovnej príležitosti: pracovná ponuka pre absolventa
FRI partner: Siemens Mobility, s.r.o.
Kontaktná osoba: Lenka Hudecová
Kontaktný e-mail: lenka.hudecova@siemens.com
Vhodné pre št. programy: Informačné a sieťové technológie (Bc.)
Informatika (Bc.)
Počítačové inžinierstvo (Bc.)
Aplikovaná informatika (Ing.)
Aplikované sieťové inžinierstvo (Ing.)
Biomedicínska informatika (Ing.)
Inteligentné informačné systémy (Ing.)
Počítačové inžinierstvo (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum nástupu: ASAP
Ponúkaný plat: Mzda: 1 500 € brutto/mesiac + variabilná odmena Pracovné skúsenosti, prax v odbore a technická odbornosť (seniorita) budú zohľadnené v ponuke.
Popis pracovnej príležitosti:

Do nášho svetovo úspešného Inžinierskeho centra v Žiline hľadáme kolegu, ktorý sa s nami bude podieľať na vývoji železničnej dopravy. Zúčastňovať sa na implementácii IT architektúry v súlade s business požiadavkami, firemnou stratégiou a stratégiou IT. Analyzovať požiadavky a definovať požiadavky na nové a existujúce riešenia. Poskytovať architektonickú podporu pre projekty. Spolupracovať pomocou Gitlab, Git. Pripravovať technickú dokumentáciu.

Požiadavky:

  • - Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
  • - Znalosť anglického jazyka – pokročilý (B1/B2)
  • - Výhodou je znalosť nemeckého jazyka
  • - Skúsenosti s programovacím jazykom Java/Python/.Net/C++ a princípov objektovo orientovaného programovania
  • - Logické myslenie a spoluprácu v tíme
  • - Ochota učiť sa a pracovať s novými technológiami a produktmi

Partneri FRI