FRI.Jobs: Špecialista bezpečnosti OT systémov

Názov pracovnej príležitosti: Špecialista bezpečnosti OT systémov
Typ pracovnej príležitosti: pracovná ponuka pre absolventa
FRI partner: Schaeffler Kysuce s.r.o.
Kontaktná osoba: Henrieta Sventeková
Kontaktný e-mail: info.cz@schaeffler.com
Vhodné pre št. programy: Informačné a sieťové technológie (Bc.)
Informatika (Bc.)
Informatika a riadenie (Bc.)
Aplikovaná informatika (Ing.)
Aplikované sieťové inžinierstvo (Ing.)
Inteligentné informačné systémy (Ing.)
Počítačové inžinierstvo (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Kysucké Nové Mesto
Dátum nástupu: dohodou
Ponúkaný plat: Od 2000,- a viac v závislosti od praxe
Popis pracovnej príležitosti:

Popis práce:

  • - Zodpovednosť za bezpečnosť OT systémov v regióne Európa
  • - implementácia IT bezpečnostných systémov so zameraním na OT v závodoch v rámci regiónu
  • - Spoluúčasť v globálnych administrátorských teamoch jednotlivých IT riešení
  • - Komunikácia a riešenie problémov s poskytovateľmi jednotlivých IT riešení
  • - Integrácia, monitorovanie, kontrola prístupu, zálohovanie a obnovy IT systémov so zameraním na OT
  • - Technické školenia pre lokálne teamy
  • - Podpora pri OT/IT auditoch a certifikáciách

Požiadavky:

  • - VŠ II. stupňa v odbore informatika, príp. technické odbory so zameraním na IT
  • - Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom i písmom)
  • - Nemecký jazyk výhodou
  • - Skúsenosť s projektami stredného až veľkého rozsahu v oblasti IT
  • - Skúsenosti so správou a nasadzovaním IT riešení v rozsiahlej infraštruktúre
  • - Pracovné skúsenosti  v niektorých z nasledujúcich oblastí: IT bezpečnosť, Administrácia sietí/firewallov, Administrácia staníc s OS Windows, Antivírusové riešenia, Zálohovanie a obnova systémov, Patch manažment
  • - Analytické a koncepčné myslenie
  • - Schopnosť pracovať v medzinárodnom teame
  • - Komunikatívnosť, dobré prezentačné a organizačné schopnosti

Výhodou sú:

  • - znalosti noriem IEC 62443, ISO 27001 alebo NIST CSF
  • - znalosť “Secure by desing“ prístupu
  • - skúsenosti s penetračnými a vulnerability testami
  • - skúsenosti s účasťou na  IT auditoch
  • - skúsenosti s produktami od Fortinet, McAfee, Acronis a Microsoft

Späť na zoznam príležitostí Mám záujem o pracovnú príležitosť

0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Platinový partner

Hlavný partner

Partneri

Projekty a centrá FRI

Projekty

Inteligentné operačné a spracovateľské systémy pre UAV
Transdata
IT akadémia
ACeSYRI
SmartSoc
TECH4EDU4
Centre in Advanced Biomedical and Medical Informatics

Centrá

Cisco Network Academy
PEARSON VUE - Aturizované centrum