FRI.Jobs: Junior developer (JAVA or .NET or ANGULAR or REACT)

Názov pracovnej príležitosti: Junior developer (JAVA or .NET or ANGULAR or REACT)
Typ pracovnej príležitosti: pracovná ponuka pre absolventa
pracovná ponuka pre súčasných študentov
FRI partner: SIGP, s.r.o.
Kontaktná osoba: Michal Červený
Kontaktný e-mail: michal.cerveny@sigp.systems
Vhodné pre št. programy: Informačné a sieťové technológie (Bc.)
Informatika (Bc.)
Informatika a riadenie (Bc.)
Počítačové inžinierstvo (Bc.)
Aplikovaná informatika (Ing.)
Aplikované sieťové inžinierstvo (Ing.)
Biomedicínska informatika (Ing.)
Inteligentné informačné systémy (Ing.)
Počítačové inžinierstvo (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Žilina alebo REMOTE
Dátum nástupu: dohodou
Ponúkaný plat: 2 000 - 2 700 EUR/mesiac suma pri živnosti na základe skúseností uchádzača, možnosť pracovať aj na TPP
Popis pracovnej príležitosti:

SIGP je moderný a inovatívny software house. Vytvárame komplexné software riešenia postavené na rôznych frontend a backend technológiách. Vďaka nášmu úsiliu a pozitívnemu prístupu neustále rastieme. To je aj jeden z dôvodov prečo neustále hľadáme viac developerov. Vývoj v SIGP je založený na báze SCRUM v agilných tímoch v zložení s architektom, analytikmi, developermi a testermi. V SIGP sa snažíme mať čo najmenej byrokracie spolu s neformálnou priateľskou atmosférou. Vnímame, že celý týždeň sedieť za počítačom môže byť únavné. Vybehnúť uprostred týždňa niekde na hory nie je u nás nič nezvyčajné.

Tvoja zodpovednosť ako developera bude spočívať najmä v návrhu a implementácii riešenia na základe špecifikácií a podkladov od analytika a architekta. Samozrejme, že tvoja kreativita je viac než vítaná a tvojmu potenciálu dáme priestor.
Aktuálne obsadzujeme juniorské developerské pozície. Hľadáme mladých šikovných ľudí s potenciálom, chuťou pracovať a posúvať sa kariérne ďalej. Pokiaľ ti je blízka jedna z technológií ako .NET, JAVA, ANGULAR , REACT možno hľadáme práve teba.

Požiadavky na uchádzača:

  • Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať
  • Chuť pracovať
  • Znalosť agilného vývoja
  • Zodpovednosť za pridelené úlohy
  • Dobré logické myslenie
  • Znalosť jedného z technologických stackov: .NET/REACT/JAVA/ANGULAR
  • Prax na pozícií programátor 1 rok

Partneri FRI