ONLINE škola 3D tlače 2022 - registrácia spustená

Si stredoškolák/stredoškoláčka a zaujímaš sa o svet informatiky a informačných technológií? Tak práve pre Teba sme pripravili podujatie ONLINE školu 3D tlače.

V rámci tohto podujatia budeš mať príležitosť oboznámiť sa podrobnejšie s 3D tlačou. Predstavíme aj aktivity komunity 3D tlače na FRI UNIZA, kde budú mať účastníci možnosť nazrieť do našej fakultnej „kuchyne“.

Účastníci si budú mať možnosť navrhnúť a vytlačiť na našich fakultných 3D tlačiarňach ich návrhy (kľúčenky, píšťalky...), ktoré im následne budú zaslané poštou spolu s certifikátom o absolvovaní.

ONLINE škola 3D tlače sa uskutoční od 7. do 10. februára 2023 prezenčne v priestoroch Fakulty riadenia a informatiky UNIZA (Laboratórium 3D tlače), a to denne od 09:00 do 13:00 h.

PREČO SA PRIHLÁSIŤ? Pretože:

• Naučíš sa základy modelovania a 3D tlače.
  • Navrhneš a vytlačíš si svoj vlastný projekt.
  • Rozšíriš si svoje počítačové zručnosti.
  • Naučíš sa spolupracovať v tíme.
  • Spoznáš nových kamarátov.
  • Zapojíš sa do aktivít komunity 3D tlače na FRI.
  • Zabavíme sa spolu!

A ak úspešne absolvuješ náš týždenný kurz, môžeš byť prijatý na Fakultu riadenia a informatiky UNIZA bez prijímacej skúšky (certifikát priložíš ako prílohu do elektronického systému Elektronická prihláška).

Účasť na kurze je bezplatná. Počet miest na kurze je limitovaný a preto neváhaj a prihlás sa čo najskôr cez registračný formulár. Prihlásiť sa bude možné len do 13. januára 2023.

V prípade akýchkoľvek otázok, neváhaj kontaktovať nášho kolegu Lukáša – hlavného organizátora.