Ukážky trendov IT a manažmentu

Vstúp s nami do sveta IT a manažmentu. Predstavíme Ti novinky a nielen to, budeš mať príležitosť si ich aj sám odskúšať.

VIRTUÁLNA REALITA

Dozvieš sa ako funguje. Kde všade sa dá využiť a ako s ňou pracujeme na našej fakulte. Samozrejme sú pripravené aj ukážky.

3D SKENOVANIE

Ukážeme Ti ako funguje 3D skenovanie, jeho využitie v praxi. Predstavíte Ti výskumný projekt, v rámci ktorého naši kolegovia naskenovali kultúrne pamiatky na Slovensku i v Poľsku a následne vytvorili ich 3D modely.

3D TLAČ

Naučíme ťa ako funguje 3D tlač. Navrhneš si svoj model a vytlačíš si ho :) Naši kolegovia Ti predstavia novinky v tejto oblasti.

ENJOY LAB

Nenechaj si ujsť labák plný noviniek a trendov v oblasti IT. Zacvič si Tai-Chi s NAO robotom. Otestuj motoriku svojich rúk. Vizualizuj pohyby svojich prstov, preskúmaj, aké teplo vyžaruješ alebo sa zahraj na automobilového pretekára.

NOVÉ FORMY MARKETINGU

Oblasť marketingu a marketingovej komunikácie sa neustále rozvíja. Predstavíme Ti novinky z prostredia propagácie. Aké nové techniky a formy reklamy sa dnes používajú na oslovenie zákazníkov. Priprav sa na množstvo názorných príkladov skvelých reklamných riešení z praxe.


0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Projekty FRI