Ukážky trendov IT a manažmentu

Vstúp s nami do sveta IT a manažmentu. Predstavíme Ti novinky a nielen to, budeš mať príležitosť si ich aj sám odskúšať.

VIRTUÁLNA REALITA

Dozvieš sa ako funguje. Kde všade sa dá využiť a ako s ňou pracujeme na našej fakulte. Samozrejme sú pripravené aj ukážky.

3D SKENOVANIE

Ukážeme Ti ako funguje 3D skenovanie, jeho využitie v praxi. Predstavíte Ti výskumný projekt, v rámci ktorého naši kolegovia naskenovali kultúrne pamiatky na Slovensku i v Poľsku a následne vytvorili ich 3D modely.

3D TLAČ

Naučíme ťa ako funguje 3D tlač. Navrhneš si svoj model a vytlačíš si ho :) Naši kolegovia Ti predstavia novinky v tejto oblasti.

POČÍTAČOVÁ HERŇA FRI

Nenechaj si ujsť našu fakultnú PC herňu. Budeš sa môcť zahrať počítačové hry, ktoré naprogramovali študenti študijného programu Informatika. Hry ako Minútovka, FRI skákačka, FRIVIA, Lovenie kačiek laserom budú nachystané pre Teba. Navyše sa dozvieš, čo potrebuješ na to, aby si mohol tvoriť počítačové hry a na akých predmetoch na fakulte ich môžeš vytvárať.  Ako bnus sa môžeš zahrať aj na automobilového pretekára.

MANAŽMENT AKADEMICKÝ VS. PRAKTICKÝ

V rámci tejto prednášky Ti predstavíme, ako učíme manažment v študijnom programe Manažment na Fakulte riadenia a informatiky. Na príkladoch z praxe a študentských prácach Ti ukážeme, ako je dôležité prepájať akademický manažment s praxou. Ak ťa baví manažment a marketing, rozhodne by si si nemal túto prednášku nechať ujsť.


0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Generálny partner

Siemens Healthcare

Hlavní partneri

DXC technology
Globasy
IPSoft
KROS
Ringier Axel Springer
Scheidt & Bachmann
Quadrotech

Partneri

Asseco
Global Logic
Schaeffler Kysuce

Ostatné spolupracujúce podniky v oblasti vzdelávania, vedy a výskumu

Accenture
Artin
AVAST
AŽD
Bel Power Solutions & Protection
BRAIN:IT
Danfoss
Good Request
IBM
ICZ
Red Hat
Siemens
Softec
Transdata
T Systems
Zaict
ZSE
Kapa Studio

Projekty a centrá FRI