Informácie pre nastupujúcich študentov do prvého ročníka bakalárskeho štúdia

Pripomíname nastupujúcim študentom do prvého ročníka, že prípravné kurzy a slávnostná imatrikulácia pre jednotlivé študijné programy sa uskutočnia v dňoch 20. až 22. septembra, pričom je potrebné si pozorne prečítať ich presný rozpis spolu s pokynmiV rámci prípravného kurzu sa nastupujúci prváci/prváčky dozvedia všetky potrebné informácie ohľadom organizácie výučby a výberu predmetov.

Taktiež je nevyhnutné, aby mali študenti 1. ročníka bakalárskeho štúdia vybavenú ISIC kartu, ktorá je dôležitá pre ich pôsobenie na fakulte (výber V a PV predmetov, otváranie dverí, stravovanie, platba za ubytovanie...). ISIC karty vydáva CeIKT, pričom v prípade otázok sa môžu študenti obrátiť e-mailom alebo telefonicky. Kontakty nájdu vľavo dole na stránke týkajúcich sa kariet.

Otázky ohľadom ubytovanie je potrebné riešiť s daným ubytovacím zariadením, pričom je potrebné pozorne sledovať aktuality, ktoré sa nachádzajú na stránke ubytovacieho zariadenia.

Na prípravnom kurze dostanú študenti 1. ročníka bakalárskeho štúdia aj potvrdenie o návšteve školy. Nastupujúcim študentom odporúčame si pozrieť nižšie uvedené videá.

V prípade otázok a nejasností je potrebné osloviť prodekana pre vzdelávanie (viliam.lendel@fri.uniza.sk) alebo študijný referát (studref@fri.uniza.sk).

Študentom prvého ročníka bakalárskeho štúdia odporúčame taktiež sledovať fakultné sociálne siete (Facebook – FRI UNIZAInstagram – budfri.sk, YouTube kanál – budfri.sk, vzdelávací YouTube kanál somFRI edu, LinkedIn – FRI UNIZA) pre ich lepšie informovanie o dianí na fakulte.

Všetkým prvákom prajeme veľa zdravia, elánu, úspechov a úspešný štart v akademickom roku 2023/2024. Tešíme sa na stretnutie na prípravnom kurze a slávnostnej imatrikulácii.

Ako sa nestratiť na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA

Ako správne používať informačné systémy fakulty a univerzity

Predstavenie študentskej organizácie FRI club