ONLINE Deň otvorených dverí Fakulty riadenia a informatiky UNIZA už 15. marca

Zaujímaš sa o štúdium informatiky, informačných technológií, manažmentu, počítačového inžinierstva alebo sieťových technológií? Nevieš čo po strednej so svojím životom? Máš logické myslenie, bavia ťa technológie, programovanie, počítačové siete alebo uvažuješ nad vlastným biznisom či budúcou kariérou úspešného manažéra? Ak áno, tak práve toto je „starter pack“ pravého FRIčkára.

Všetky tvoje nezodpovedané otázky vyriešiš pripojením sa na ONLINE Deň otvorených dverí Fakulty riadenia a informatiky UNIZA, a to 15. marca od 16:00 do 21:00 a navyše z pohodlia svojho domova. Bez akéhokoľvek stresu napíš všetko, čo Ti ohľadom štúdia na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA napadne. Na tvoje otázky Ti s chuťou odpovedia študenti, absolventi, doktorandi, učitelia, garanti či samotný pán dekan.

Na online deň otvorených dverí sa pripojíš TU, všetky potrebné informácie o štúdiu na FRI UNIZA zas nájdeš TU. Tak nezabudni! 15. novembra Ťa čakáme v našom spoločnom chate a tešíme sa na Teba!

A aby sme Ti spríjemnili čakanie, pripravili sme pre Teba videá o našich laboratóriách. Odporúčame Ti však pozrieť aj ďalšie zaujímavé videá o študentskom živote na FRI UNIZA na našom Youtube kanáli budfri.sk.

Laboratóriá sieťových technológií na Katedre informačných sietí

IT Science Lab na Katedre technickej kybernetiky

Krátka prehliadka našej fakulty


0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Generálny partner

Siemens Healthcare

Hlavní partneri

DXC technology
Globasy
IPSoft
KROS
Ringier Axel Springer
Scheidt & Bachmann
Quadrotech

Partneri

Asseco
Global Logic
Schaeffler Kysuce

Ostatné spolupracujúce podniky v oblasti vzdelávania, vedy a výskumu

Accenture
Artin
AVAST
AŽD
Bel Power Solutions & Protection
BRAIN:IT
Danfoss
Good Request
IBM
ICZ
Red Hat
Siemens
Softec
Transdata
T Systems
Zaict
ZSE
Kapa Studio

Projekty a centrá FRI