Pozvánka: Deň otvorených dverí na FRI už 10. februára 2017

Zaujímajú ťa INFORMAČNÉ TECHNOLÓGIE alebo MANAŽMENT? Tak potom si 10. februára o 10:00 h. nenechaj ujsť Deň otvorených dverí Fakulty riadenia a informatiky  Mrkni na VIDEOPOZVÁNKU a bohatý PROGRAM. Ako bonus ti ponúkame videá študentského života na FRIinformácie o možnostiach štúdia v akademickom roku 2017/2018. Ďalšie potrebné informácie nájdeš na pravej lište stránky PRIJÍMACIE KONANIE.

Ešte pozri mapu ako sa dostaneš k nám a 10. februára o 10:00 h. sa vidíme na FRI :) Dávame taktiež do pozornosti informáciu, že všetkým uchádzačom o štúdium, ktorí budú prijatí do 1. ročníka bakalárskeho štúdia v dennej forme štúdia a ktorí majú trvalé bydlisko mimo mesta Žilina, poskytneme ubytovanie na základe podania žiadosti o pridelenie ubytovania :)

Tešíme sa na stretnutie :) Ak ešte váhaš, tak KLIKNI NA OBRÁZOK a pozri si ako nám bolo fajn minulý rok :)