POZVÁNKA na prvý ročník podujatia SIEŤOVÉ FÓRUM 2020

Vážení riaditelia a učitelia stredných škôl,

srdečne Vás pozývame na prvý ročník podujatia SIEŤOVÉ FÓRUM, ktoré má za cieľ vytvoriť priestor pre spoločnú diskusiu a identifikovať oblasti pre spoluprácu medzi Fakultou riadenia a informatiky UNIZA a strednými školami v oblasti sieťových technológií. Uskutoční sa 30. januára o 10:00 h. v konferenčnom centre RC009 Fakulty riadenia a informatiky UNIZA.

Na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA úspešne pôsobí viac ako 20 rokov CISCO akadémia, ktorá získala ocenenie ako najlepšia v regióne strednej a východnej Európy. Radi by sme naše skúsenosti v oblasti výučby sieťových technológií ponúkli riaditeľom a učiteľom stredných škôl. V rámci národného projektu IT akadémia sme vytvorili práve viaceré metodiky pre výučbu sieťových technológií.

Pre účastníkov sme pripravili bohatý program, ktorý je možné ešte upraviť na základe Vašich podnetov uvedených v prihlasovacom formulári. Predbežný program podujatia:

Otvorenie sieťového fóra
Podpora vzdelávania so zameraním sa na Cisco Netacad
Podpora vyučovania
Obedňajšia prestávka
Rozširujúce odborné vzdelávanie
Diskusia o aktuálnych témach
Ukončenie sieťového fóra
V prípade záujmu je potrebné vyplniť prihlasovací formulár. Budeme radi, ak prijmete naše pozvanie a spoločne tak vytvoríme úspešnú IT komunitu pre spoluprácu v oblasti sieťových technológií.