Prihlasovanie na obľúbené online školy FRI UNIZA pre veľký záujem zo strany žiakov predĺžené

Pre všetkých šikovných stredoškolákov pripravila Fakulta riadenia a informatiky UNIZA obľúbené online školy v oblasti 3D tlače, či v oblasti rozvoja manažérskych a IT zručností, ktoré prebehnú v mesiacoch január a február. Pre veľký záujem zo strany žiakov stredných škôl bol termín prihlasovania predĺžený do 13. januára 2023.

ONLINE školaTermínyPrihláškaRegistračný formulárViac informácií
FRI ŠKOLA 3D TLAČE 202207.02. – 10.02.2023 (prezenčne na FRI UNIZA)do 13.01.2023
CHCEM SA PRIHLÁSIŤ
TU
ONLINE ŠKOLA MANAŽÉRSKYCH A IT ZRUČNOSTÍ 2022
23.01. – 27.01.2023 (online prostredníctvom MS Teams)
do 13.01.2023
CHCEM SA PRIHLÁSIŤ
TU

Účasť na kurze je bezplatná. Počet miest na kurze je limitovaný a preto neváhaj a prihlás sa čo najskôr cez registračný formulár uvedený vyššie.

V prípade úspešného absolvovania online školy, môžeš byť prijatý na Fakultu riadenia a informatiky UNIZA bez prijímacej skúšky (certifikát priložíš ako prílohu do elektronického systému Elektronická prihláška).