Fakultné kolo súťaže Networking Academy Games - NAG 2024

22. marca sa uskutočnilo fakultné kolo súťaže NAG 2024 na Katedre informačných sietí FRI UNIZA v učebni RA013. Súťaže sa zúčastnili deviati študenti bakalárskeho študijného programu Informačné a sieťové technológie a dvaja študenti inžinierskeho programu Aplikované sieťové inžinierstvo.

Súťažilo sa v kategórii CCNA Routing and Switching. Na základe dosiahnutých výsledkov postupujú do národného kola súťaže nasledujúci študenti:

Meno študenta

9.

Matej Sorád

10.

Národné kolo prestížnej súťaže NAG 2024 sa uskutoční 9. apríla na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA. Postupujúcim študentom blahoželáme a prajeme im veľa úspechov v národnom kole pri reprezentácii fakulty i univerzity. Zároveň sa chceme poďakovať kolegom a kolegyniam Katedry informačných sietí za skvelú organizáciu, najmä Mgr. Janke Uramovej, PhD., Ing. Martinovi Kontšekovi, PhD. a prof. Ing. Pavlovi Segečovi, PhD.