Hodnotenie predmetov zimného semestra akademického roku 2023/2024

Milé študentky, milí študenti,

chceli by sme Vás požiadať o vyplnenie dotazníka zameraného na hodnotenie predmetov zimného semestra akademického roka 2023/2024.

Dotazník je anonymný, t. j. nie je ho možné priradiť k danému študentovi. Hodnotenie predmetov bude prebiehať do 16. februára na e-vzdelávaní (ikonka pri každom predmete).

Teraz máte jedinečnú príležitosť pochváliť predmety, ktoré Vás posunuli a pomôcť nám identifikovať oblasti, ktoré by sme mohli zlepšiť. Spätná väzba od študentov bude následne spracovaná a prerokovaná na jednotlivých Radách študijných programov, kde máte aj Vášho zástupcu z radov študentov. Hodnotiace správy jednotlivých študijných programov, kde budú uvedené aj konkrétne opatrenia a výsledky hodnotenia predmetov, budú zverejnené na fakultnom webe.

Veríme, že aj Vám záleží na zlepšovaní našej fakulty a nájdete si čas na vyplnenie dotazníkov. Ďakujeme za spoluprácu.