Informácie k augustovému termínu štátnych skúšok 2023

Vážené študentky, vážení študenti,

chceli by sme Vás informovať o augustovom termíne štátnych skúšok, ktorý sa uskutoční 24. augusta v miestnosti RC001. Augustový termín je určený pre všetkých študentov a študentky končiacich ročníkov bakalárskeho a inžinierskeho štúdia, ktorý v čase konania júnového termínu nemali absolvované všetky skúšky a nemohli uzatvoriť ročník. Taktiež je augustový termín určený študentkám a študentom, ktorí úspešne neabsolvovali štátne skúšky v júnovom termíne alebo sa ho nemohli zúčastniť z relevantných dôvodov (zdravotné dôvody, študijný pobyt Erasmus+...).

Prihlášku na augustový termín štátnych skúšok je potrebné si stiahnuť (fakultný systém Záverečné práce), podpísať, naskenovať (fotka z mobilu) a poslať e-mailom na študijný referát (studref@fri.uniza.sk). Prihlášky budú sprístupnené od pondelka 19. júna do 6. júla 2023, kedy je aj posledný termín na uzatvorenie štúdia (po absolvovaní všetkých skúšok poslať informáciu na studref@fri.uniza.sk).

Odovzdanie záverečných prác prihlásených študentov a študentiek sa uskutoční 3. augusta 2023 v čase od 08:00 do 11:00 na študijnom referáte. Prihlásení študenti/študentky odovzdajú vypracovanú záverečnú prácu vedúcemu práce na vypracovanie posudku najneskôr do 28. júla 2023, pokiaľ sa nedohodnú inak alebo vedúci práce nestanoví termín inak vzhľadom na jeho časovú dispozíciu.

V prípade otázok neváhajte osloviť študijný referát.