Obľúbená FRIčkovica 2023 už túto stredu

Milá akademická obec, srdečne Vás pozývame na obľúbené podujatie FRIčkovica, ktorým na fakulte symbolicky otvárame nový akademický rok 2023/2024. Pripravili sme pre Vás bohatý program, zaujímavé súťaže, skvelú hudbu, dobré jedlo a prvé pivo/kofolu zadarmo (vďaka spoločnosti Brain:IT). Príďte si pokecať so svojimi spolužiakmi, nastupujúcimi prvákmi, absolventmi, zástupcami IT firiem, doktorandmi i vyučujúcimi. Pozvanie na FRIčkovicu tentokrát prijali naši partneri: Siemens Mobility, Siemens Healthineers, Kros, Quest Software Slovakia a Globesy. Veríme, že sa nám podarí vytvoriť minimálne takú skvelú atmosféru ako na ostatnom ročníku. Vidíme sa v stredu vo vonkajšej oddychovej zóne. Tešíme sa na Vás.