ONLINE Deň otvorených dverí FRI UNIZA už 11. novembra 2020

Zaujímaš sa o štúdium informatiky, informačných technológií, manažmentu, počítačového inžinierstva alebo sieťových technológií? Nevieš čo po strednej so svojím životom? Máš logické myslenie, bavia ťa technológie, programovanie, počítačové siete alebo uvažuješ nad vlastným biznisom či budúcou kariérou úspešného manažéra? Ak áno, tak práve toto je „starter pack“ pravého FRIčkára.

Všetky tvoje nezodpovedané otázky vyriešiš pripojením sa na ONLINE Deň otvorených dverí Fakulty riadenia a informatiky UNIZA, a to 11. novembra od 09:00 do 21:00 a navyše z pohodlia svojho domova. Bez akéhokoľvek stresu napíš všetko, čo Ti ohľadom štúdia na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA napadne. Na tvoje otázky Ti s chuťou odpovedia študenti, absolventi, doktorandi, učitelia, garanti či samotný pán dekan.

Na online deň otvorených dverí sa pripojíš TU, všetky potrebné informácie o štúdiu na FRI UNIZA zas nájdeš TU. Tak nezabudni! 11. novembra Ťa čakáme v našom spoločnom chate a tešíme sa na Teba!

A aby sme Ti spríjemnili čakanie, pripravili sme pre Teba videá o našich laboratóriách. Odporúčame Ti však pozrieť aj ďalšie zaujímavé videá o študentskom živote na FRI UNIZA na našom Youtube kanáli budfri.sk.

Laboratóriá sieťových technológií na Katedre informačných sietí

IT Science Lab na Katedre technickej kybernetiky

Krátka prehliadka našej fakulty