Online kick-off meeting projektu BEE with APEX

26. januára sa uskutočnil kick-off meeting Erasmus+ projektu BEE with APEX (Better Employability for Everyone with APEX). V projekte spolupracuje šesť univerzít: SVEUCILISTE U ZAGREBU (Chorvátsko), AKADEMIA LEONA KOZMINSKIEGO (Poľsko), DIETHNES PANEPISTIMIO ELLADOS (Grécko), UNIVERSITAT LINZ (Rakúsko) a samozrejme ŽILINSKÁ UNIVERZITA. Koordinátorom projektu je UNIVERSITY OF MARIBOR (Slovinsko). Koordinátorom za našu fakultu je doc. Ing. Michal Kvet, PhD. a prof. Ing. Karol Matiaško, PhD. Cieľom projektu je vytvoriť výučbovú platformu tvorby aplikácií prostredníctvom technológie ORACLE APEX. Kolegom prajeme veľa úspechov pri realizácii tohto zaujímavého projektu a následnom zavádzaní výsledkov do výučby.