Postup do finále elitnej súťaže diplomových prác IT SPY

Medzi osem najlepších diplomových prác z oblasti IT postúpila aj naša úspešná absolventka a zároveň aj študentka doktorandského štúdia študijného programu Aplikovaná informatika Lucia Piatriková so svojou prácou Vizuálna detekcia falšovaných ochranných prvkov na občianskom preukaze. Osem finalistov bolo vybraných z takmer 1200 IT prác vysokoškolákov obhájených v minulom akademickom roku na popredných českých a slovenských univerzitách.

Nižšie uvádzame poster, kde nájdete všetky informácie ohľadom postupujúcej diplomovej práce do finále. Na stránkach súťaže môžete podporiť Luciu hlasovaním o Cenu verejnosti. Tu sa nachádza aj je diplomová práca.

Lucii blahoželáme k postupu do finále a držíme jej palce v boji o hlavné ceny na finále 24. novembra v Prahe. Rovnako blahoželáme aj vedúcemu práce Ing. Petrovi Tarábkovi, PhD. z Katedry matematických metód a operačnej analýzy.