Povolanie podnikateľ - Základné informácie

Povolanie podnikateľ je celouniverzitný predmet, ktorého cieľom je podnietiť podnikavosť študentov na Žilinskej univerzite. Počas prvého semestra sa študenti zameriavajú na identifikovanie, validáciu a rozvoj podnikateľských nápadov, pričom druhý semester je následne zameraný viac na ich samotnú realizáciu. Počas tohto predmetu sa študenti stretávajú s úspešnými podnikateľmi a expertami z rôznych oblastí.

Tento semester bude Povolanie Podnikateľ prebiehať vždy v UTOROK od 17:00 do 19:00 v miestnosti AS117

Naša prvá hodina sa však uskutoční v utorok 26.9. o 17:00 v altánku Fakulty riadenia a informatiky, kde sa budeme môcť spoznať neformálnym spôsobom.

Na prvé stretnutie pozývame aj študentov, ktorí chcú získať informácie o predmete, prípadne váhajú nad jeho zápisom.

Predmet je možné si zapísať  na študijnom oddelení do druhého stretnutia, t.j. do 3.10. 2023.

V prípade otázok neváhajte kontatovať niektorého z lektorov:

Eva Malichová: eva.malichova@uniza.sk

Dana Kušnírová: dana.kusnirova@uniza.sk