Pozvánka na ONLINE Deň otvorených dverí FRI UNIZA 2023

Zaujímaš sa o štúdium informatiky, informačných technológií, manažmentu, počítačového inžinierstva alebo sieťových technológií? Rozmýšľaš, čo ďalej po strednej? Bavia ťa technológie, programovanie, počítačové siete, máš logické myslenie alebo uvažuješ nad vlastným biznisom či budúcou kariérou úspešného manažéra? Ak áno, tak práve toto je „starter pack“ pravého FRIčkára.

Zúčastni sa online dňa plného informácií o možnostiach štúdia na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA, ktoré Ti pomôžu zistiť, ktorý študijný program je pre Teba TOP.

Si žiakom strednej školy v končiacom alebo predposlednom ročníku a uvažuješ kam na vysokú školu? Potom práve pre TEBA je náš ONLINE Deň otvorených dverí. Predstavíme Ti možnosti a príležitosti, ktoré Ti ponúka štúdium na našej fakulte.

8. novembra 2023 od 16:00 h. do 21:00 h. sa uskutoční jesenný Online Deň otvorených dverí. Dekan, prodekani, garanti, vyučujúci, študenti, či absolventi a IT profíci z úspešných IT firiem budú pripravení odpovedať na otázky záujemcov o štúdium na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA. Tak neváhaj, pripoj sa a pýtaj sa na http://www.studuj.fri.uniza.sk/

Tešíme sa na Tvoje otázky :)

BudFRI tím