Pozvánka na online diskusné fórum Na kus reči s prodekanom pre vzdelávanie

Všetkých študentov FRI UNIZA srdečne pozývame na online diskusné fórum s názvom „NA KUS REČI s prodekanom pre vzdelávanie“. Uskutoční sa v utorok 9. mája 2023 prostredníctvom MS Teams o 13:00 h. Odkaz na pripojenie sa do diskusného fóra nájdete v študentských kanáloch edu-fri-studenti-Bc a edu-fri-studenti-Ing.

Na online stretnutí môžu študenti klásť otázky prodekanovi pre vzdelávanie priamo alebo anonymne prostredníctvom tohto dotazníka. Všetky vopred zaslané otázky budú zodpovedané počas online diskusného fóra v prezentácii prodekana pre vzdelávanie.

Hlavnou témou diskusie bude Prečo je dôležité dať spätnú väzbu na predmet?

Pozvanými hosťami sú zástupcovia študentskej časti Akademického senátu FRI UNIZA a Študentskej rady vysokých škôl.

Budem veľmi rád, ak si nájdete čas a prídete podiskutovať o možnostiach zlepšenia predmetov prostredníctvom Vašej spätnej väzby, ktorá je cenným podkladom pre následné zasadnutia jednotlivých Rád študijných programov, ktorých členom je aj študent/ka príslušného študijného programu.

Tešíme sa na Vašu účasť a Vaše otázky. Využite tento priestor na zistenie odpovedí na otázky, ktoré potrebujete zodpovedať ohľadom Vášho štúdia na FRI UNIZA.