Seminár v rámci medziprojektového stretnutia

Dňa 8. septembra 2023 v miestnosti RA201 o 10:00 sa bude na našej fakulte konať Medzinárodný seminár zameraný na podporu doktorandov a mladých výskumníkov z partnerských krajín. Seminár je organizovaný s podporou projektu Advanced Centre for PhD Students and Young Researchers in Informatics (ACeSYRI) a Application of MSS Reliability Analysis for Electrical Low-Voltage Systems (AMRA). Projekty sú riešené konzorciom 12 inštitúcií z krajín Európskej únie a Kazachstanu v rámci Budovania kapacít vo vysokoškolskom vzdelávaní (Erasmus+ K2) a ich cieľom je zlepšiť výskumné podmienky mladých vedeckých pracovníkov a doktorandov v informatike z kazašských univerzít na základe rozvoja medzinárodnej spolupráce s univerzitami z krajín Európskej únie.

AutoriNázov
Stanislaw Czapp, Seweryn Szultka, Hanan Tariq, Vitaly Levashenko
Residual current devices tripping in the range from DC to AC 50 kHz
Stanislaw Czapp, Seweryn Szultka, Hanan Tariq
The cooperation of photovoltaic sources with the power grid

Bekenova Anargul

Development of artificial intelligence in Kazakhstan

Abuova Zhanargul

Digitalization of the agro-industrial complex of Kazakhstan in the context of the transition to a "green economy"

Na seminár sú všetci srdečne pozvaní.