Termín registrácie zadania bakalárskej a diplomovej práce do 31. októbra

Milé študentky, milí študenti tretieho ročníka bakalárskeho štúdia a druhého ročníka inžinierskeho štúdia,

chceli by sme Vás informovať o termíne na registráciu Vašej bakalárskej alebo diplomovej práce. 31.10.2023 je posledný termín prihlásenia sa na záverečnú prácu (vloženie zadania na bakalársku a diplomovú prácu) obhajovanú v akademickom roku 2023/2024. Prihlásenie zadania prebieha elektronicky cez fakultný systém „Záverečné práce“

Po prihlásení registrácia zadania záverečnej práce prebieha automaticky a nie je potrebné registrované zadanie tlačiť a dávať na podpis vedúcemu práce alebo vedúcemu katedry. Registrované zadanie sa neodovzdáva na študijný referát. V tíme edu-fri-studenti-Bc nájdete aj záznam z webinára s názvom Ako si správne vybrať bakalársku prácu, v ktorom nájdete aj krátky návod na ovládanie fakultného systému Záverečné práce či rady a odporúčania ako postupovať pri registrácii zadania. V prípade technických problémov je potrebné osloviť pána Ing. Tomáša Majera, PhD., ktorý je správca fakultného systému Záverečné práce.

Vo februári/marci bude organizované stretnutie pre končiacich študentov bakalárskeho a inžinierskeho štúdia s garantom daného študijného programu ohľadom finalizácie záverečných prác, dodržiavaní pravidiel správneho citovania, uvádzania zdrojov a ohľadom dovzdávania záverečných prác, kde Vám budú odovzdané podpísané zadania. Originál zadania sa viaže do záverečnej práce.

V prípade otázok neváhajte kontaktovať študijný referát.