Zisťovanie pripravenosti na zimný semester z hľadiska zaradenia do príslušných tímov + prevádzkový poriadok

Milé študentky, milí študenti, začal sa zimný semester a je dôležité, aby všetci študenti boli pridaní do príslušných tímov na MS Teams. Preto sa na Vás obraciame s prosbou o vyplnenie tohto krátkeho dotazníka, v ktorom môžete zažiadať o pridanie do príslušného typu tímu. Pri tíme predmetov budeme radi, ak zažiadate o pridanie priamo do tímu, čím nám zjednodušíte prácu. Ak by Vám to nešlo, tak samozrejme môžete daný tím predmetu uviesť aj v dotazníku vyššie.

Prajeme Vám úspešný štart do nového akademického roku 2023/2024.

PS: nezabudnite potvrdiť poučenie o oboznámení sa s prevádzkovým poriadkom laboratórií FRI UNIZA, v opačnom prípade Vám od budúceho týždňa nebude povolený vstup do týchto laboratórií.

Ďakujeme za spoluprácu.