Informácie pre končiacich študentov k záverečnej práci a štátniciam 2024

Milé študentky, milí študenti končiacich ročníkov bakalárskeho a inžinierskeho štúdia,

žiadame Vás, aby ste si pozorne prečítali informácie k spôsobu odovzdávania záverečných prác , ktoré boli podrobne vysvetlené na informačných stretnutiach s garantmi jednotlivých študijných programov.

ŠABLÓNA ZÁVEREČNEJ PRÁCE

Pre akademický rok 2023/2024 po dohode garantov jednotlivých študijných programov nie je na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA striktne predpísaná šablóna. Môže sa využívať jednotná šablóna záverečnej práce, ktorá je súčasťou metodického usmernenia UNIZA. V rámci jednotlivých študijných programov je však potrebné dodržať odporúčania garantov a šablónu záverečnej práce upraviť nasledovne:

Študijný programPožadované úpravy v šablóneOkruhy tém
Informatika (Bc.)riadkovanie 1,1 - 1,2-
Informatika a riadenie (Bc.)riadkovanie 1,1 - 1,2-
Informačné a sieťové technológie (Bc.)riadkovanie 1,1 - 1,2, možnosť obojstrannej tlače-
Manažment (Bc.)jednoduché riadkovanie, možnosť obojstrannej tlače-
Počítačové inžinierstvo (Bc.)bez zmien-
Informačné systémy (Ing.)riadkovanie 1,1 - 1,2
Inteligentné informačné systémy (Ing.)bez zmienOKRUHY
Biomedicínska informatika (Ing.)riadkovanie 1,1 - 1,2
OKRUHY
Aplikované sieťové inžinierstvo (Ing.)riadkovanie 1,1 - 1,2, možnosť obojstrannej tlače
OKRUHY
Informačný manažment (Ing.)jednoduché riadkovanie, možnosť obojstrannej tlače
Počítačové inžinierstvo (Ing.)bez zmienOKRUHY

Alebo je možné použiť šablónu, ktorá je zaužívaná na danom študijnom programe. V každom prípade je potrebné komunikovať s vedúcim práce. Vzory popisu dokumentov a príklady bibliografických odkazov nájdete TU.

Vo vyššej uvedenej tabuľke sa nachádzajú aj okruhy tém štátnicového predmetu pre inžinierske študijné programy.

V prípade otázok neváhajte kontaktovať študijný referát.