Pozvánka na podujatie GetUnderPress(o) na tému riadenie IT projektov a multi-platformové aplikácie

Milá akademická obec,

sme veľmi radi, že môžeme na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA opäť privítať našich úspešných absolventov zo spoločnosti Brain:IT v rámci skvelého eventu GetUnderPress(o) organizovaného Google Developer Student Clubs v spolupráci s FRI Club Academy.

Tentokrát pôjde o zaujímavú diskusiu na tému riadenie IT projektov a multi-platformové aplikácie, pričom bude predstavený aj projekt inžinierskeho štúdia Letspresso, na ktorý sa aktuálne ešte stále do 31. marca môžu hlásiť šikovné študentky a študenti končiacich ročníkov bakalárskeho štúdia.

V skratke na čo sa môžeme tešiť:

Ako sa riadia IT projekty v praxi?

Prednášajúci: Eduard Baraniak, CEO spoločnosti Brain:IT

Zistíš, že projektové riadenie je základným nástrojom na efektívne riadenie projektových činností a dosahovanie stanovených cieľov. Dozvieš sa o procesoch plánovania, sledovania a riadenia projektov, ako aj o dôležitosti komunikácie a tímovej spolupráci. Budeme diskutovať o tom, ako projektové riadenie pomáha dosahovať stanovené benefity. Prednáška ti poskytne pohľad na to, ako skúsenosti z riadenia projektov, môžu ovplyvniť tvoju kariéru.

Sú multiplatformové aplikácie skutočne budúcnosť?

Prednášajúci: Tomáš Ivan, líder mobilného vývoja spoločnosti Brain:IT

Zameriame sa na diskusiu o výhodách a výzvach spojených s multiplatformovým vývojom aplikácií a ako sú na tom v porovnaní s vývojom natívnych aplikácií. Preskúmame čo vedie zákazníkov aj veľké spoločnosti k rastúcemu záujmu o multiplatformové technológie. Budeme diskutovať o tom, že či ešte má zmysel zameriavať sa na vývoj natívnych aplikácií pre Android alebo iOS a aké sú možnosti pre nových vývojárov naskočiť do idúceho vlaku.

Počas eventu bude priestor aj na otázky či networking pri chutnom cateringu.

Kedy?

27.3.2024 od 16:30 do 18:30

Kde?

Fakulta riadenia a informatiky UNIZA, RA 003 (Informačné centrum)

Registračný formulár nájdeš TU. Nezabudni si obsadiť svoje miesto, kapacita je obmedzená!

Harmonogram programu:

Úvod a privítanie
Eduard Baraniak: Ako sa riadia IT projekty v praxi?
Prestávka
Tomáš Ivan: Sú multiplatformové aplikácie skutočne budúcnosť?
18:30 -
Diskusia, otázky, ukončenie eventu