FRI.Jobs: Programátor

Názov pracovnej príležitosti: Programátor
Typ pracovnej príležitosti: brigáda
pracovná ponuka pre súčasných študentov
FRI partner: KROS a. s.
Kontaktná osoba: Monika Schestágová
Kontaktný e-mail: personalne@kros.sk
Vhodné pre št. programy: Informačné a sieťové technológie (Bc.)
Informatika (Bc.)
Aplikovaná informatika (Ing.)
Inteligentné informačné systémy (Ing.)

Miesto výkonu práce:  Žilina + časť týždňa možný home office
Dátum nástupu: ASAP
Ponúkaný plat: brigádnici od 6 €/hod, TPP od 1300 €
Popis pracovnej príležitosti:

Rád kódiš a si telom i dušou vývojár? Chceš vyvíjať novú generáciu krosáckych appiek v top webových technológiách? Púšťame sa do prechodu našich aplikácií na web, bude to výzva, no v našom tíme je určite aj zábava.

Čaká ťa:

  • Angular, .NET core, Azure Cloud, DevOps,
  • zaujímavé webové projekty,
  • databázy na MS SQL serveri,
  • fungovanie v agilnom SCRUM tíme, kde máš možnosť meniť a ovplyvňovať veci,
  • podieľanie sa na návrhu a realizácii riešení,
  • štúdium a zlepšovanie sa v tom, čo ťa baví priamo počas pracovnej doby, sám si vyberieš,
  • školenia, kurzy či konferencie, ktoré ťa budú posúvať vpred.

Požiadavky na uchádzača:

  • solídne základy objektovo orientovaného programovania
  • databázy a dátové štruktúry
  • logické myslenie a ochota učiť sa nové veci
  • otvorená komunikácia a spolupráca s kolegami

Partneri FRI