FRI.Jobs: IT admin - strážca našej užívateľskej pohody a komfortu

Názov pracovnej príležitosti: IT admin - strážca našej užívateľskej pohody a komfortu
Typ pracovnej príležitosti: pracovná ponuka pre absolventa
pracovná ponuka pre súčasných študentov
FRI partner: KROS a. s.
Kontaktná osoba: Monika Schestágová
Kontaktný e-mail: personalne@kros.sk
Vhodné pre št. programy: Informačné a sieťové technológie (Bc.)
Počítačové inžinierstvo (Bc.)
Aplikované sieťové inžinierstvo (Ing.)
Počítačové inžinierstvo (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Žilina, Bytčická 9009/14
Dátum nástupu: podľa dohody
Ponúkaný plat: 1 400 - 2 100 EUR/mesiac Výška závisí od tvojich skúseností a praxe. Ak na sebe budeš pracovať, firma ti to vráti ;)
Popis pracovnej príležitosti:

Buď naším rytierom a záchrancom. Sme IT firma, potrebujeme šikovných itečkárov, ktorí sa starajú o to, aby to tu fungovalo ako dobre namazané hodinky. Nepotrebujeme neomylného supermana, len človek z mäsa a kostí, ktorý keď nevie, prizná to a pustí sa do hľadania riešenia a vyrieši.

Tvojou náplňou bude riešenie aj takýchto situácií:

  • Náš nový kolega Karol potrebuje pripraviť comp, kompletne ho nakonfigurovať a nainštalovať doň všetko potrebné na prácu
  • Kolegyňa Zuzka otvorila svoj notebook a na obrazovke jej blikajú len pásiky, čakaj, že pomoc bude hľadať práve u teba
  • Kolegyňa Gitka sa pripája na online call, no nefunguje jej obraz ani zvuk, takže volá o pomoc
  • Zrazu kľakol server, treba nájsť a asap opraviť chybu, lebo naši zákazníci aj zamestnanci sú tým pádom odrezaní od sveta
  • Treba vykonať pravidelnú údržbu serverov, aplikácií a služieb na nich bežiacich, aby sa nestávali situácie ako tá vyššie
  • Firemná IT infraštruktúra potrebuje modernizáciu, takže tvoj šéf ti zadá úlohu urobiť prieskum a navrhnúť nové riešenie
  • Vypadlo call centrum, zákazníci sa k nám nevedia dovolať, tvojou úlohou bude to asap naštartovať
  • Rozširujeme sa o nové priestory, ktoré treba vybaviť IT infraštruktúrou, naťahať káble, všetko pozapájať, nakonfigurovať a spojazdniť, asi sa zapotíš
  • A veľa ďalšieho, čo život v IT firme a údržba, správa a neustále vylepšovanie jej IT infraštruktúry prináša
  • Sme seriózna, no nie vážna firma a úsmev a zábavu má v náplni každý z nás :-)

​ No nebudeš na to sám, hľadáme parťáka k Danovi, Aďovi a Mirovi, ktorí už čo to u nás majú za sebou a radi ťa zasvätia a pomôžu.

Požiadavky na uchádzača:

  • Správa sietí
  • Základy Správa počítačov
  • Pokročilý Administrácia Windows serverov
  • Základy Microsoft Active Directory
  • Základy Azure Active Directory
  • Základy Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • "can do" nastavenie mysle
  • trpezlivosť a pripravenosť pomáhať kolegom a našim zákazníkom
  • schopnosť zachovať si chladnú hlavu aj v situáciách, keď veci nejdú podľa predstáv
  • vŕtanie sa v nových IT trendoch a technológiách
  • ochota pridať naviac aj úsmev, ľudský prístup a vytváranie dobrej atmosféry

Pracovná ponuka je vhodná pre absolventov a pre súčasných študentov posledného ročníka.

Partneri FRI