FRI.Jobs: Obchodný zástupca

Názov pracovnej príležitosti: Obchodný zástupca
Typ pracovnej príležitosti: pracovná ponuka pre absolventa
FRI partner: BRAIN:IT
Kontaktná osoba: Patrik Lenko
Kontaktný e-mail: hr@brainit.sk
Vhodné pre št. programy: Informatika a riadenie (Bc.)
Manažment (Bc.)
Informačný manažment (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Žilina
Dátum nástupu: ASAP (5-7/2024)
Ponúkaný plat: Od 1 000 EUR/mesiac Výsledná mzda je predmetom pohovoru a závisí od seniority, skúseností a schopností kandidáta + ďalšie individuálne odmeny v závislosti od splnených cieľov a hodpod. výsledkov
Popis pracovnej príležitosti:

Buduj spolu s nami IT svet ako náš Obchodný zástupca

V BRAIN:IT sa náš tím šikovných IT nadšencov popasuje s hoc-akou výzvou. Sme komplexný software house schopný nakódiť čokoľvek k čo najvyššej spokojnosti našich klientov. Práve TY máš teraz jedinečnú šancu reprezentovať náš brand a budovať dobré meno spoločnosti ako Obchodný zástupca ;-)

Na úvod spolupráce sa budeš venovať 2 produktom. Prvým je NFQES (https://nfqes.com/sk/), ktorým pomáhame k digitálnej transformácii elektronickým podpisovaním dokumentov a spriaznených služieb a to rýchlo, jednoducho a bezpečne.

V druhom produkte Brain:it Academy (https://academy.brainit.sk/) zase rozvíjame digitálne zručnosti a zvyšujeme kvalifikáciu záujemcom o absolvovanie certifikovaných expertných IT kurzov.

Čo v tebe chceme nájsť? ..drive a smelosť, nebáť sa, chuť na sebe pracovať, orientáciu na zákaznícku spokojnosť, príjemnú a profesionálnu komunikáciu, no a už chýba len tvoja spoľahlivosť a doslednosť.

Ak v sebe nachádzaš tento kokteil vlastností, tak môžme vyhrnúť rukávy a pustiť sa rovno na vec :)

Kolega/yňa na Sales oddelení u nás:

  • aktívne komunikuje s klientmi, aby pochopil/a ich potreby a ponúkol/a im to, čo potrebujú
  • procesuje výsledky/dopyty z kampaní s cieľom získať nových a starať sa o existujúcich klientov
  • prezentuje produkty, poskytuje informácie, rieši dotazy
  • vedie históriu a aktualizáciu obchodných prípadov v CRM systéme
  • tvorí cenové ponuky a dohoduje obchodné podmienky
  • podieľa sa na plnení cieľov, za čo môže byť v prípade úspechu odmenený/á
  • kontinuálne zlepšuje svoje skilly ;-)

Požiadavky na uchádzača:

  • komfortný s cold calling - nebáť sa zdvihnúť telefón a obvolať
  • schopnosť vynájsť sa pri vyjednávaní
  • sledovanie trendov na trhu
  • záujem pôsobiť v IT oblasti a predávať IT produkty

Ak je toto oblasť, v ktorej chceš napredovať, otvoril/a si správnu ponuku. Už len pošli svoje CV a v motivačnom liste nám predstav svoju doterajšiu kariérnu cestu.

Vidíme sa čoskoro, Patrik HR manager

Partneri FRI