FRI.Jobs: Frontend developer

Názov pracovnej príležitosti: Frontend developer
Typ pracovnej príležitosti: brigáda
pracovná ponuka pre absolventa
pracovná ponuka pre súčasných študentov
stáž
FRI partner: BRAIN:IT
Kontaktná osoba: Patrik Lenko
Kontaktný e-mail: hr@brainit.sk
Vhodné pre št. programy: Informatika (Bc.)
Informatika a riadenie (Bc.)
Aplikovaná informatika (Ing.)
Biomedicínska informatika (Ing.)
Inteligentné informačné systémy (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Žilina, Budova VÚD
Dátum nástupu: ASAP
Ponúkaný plat: Od 1200€ (full-time)
Popis pracovnej príležitosti:

Do nášho tímu hľadáme šikovného frontend developera. Tvoja náplň práce bude v oblasti návrhu a budovania informačných systémov a IT infraštruktúry na zaujímavých mediálnych projektoch. Ak sa rád posúvaš vpred a vidíš za sebou výsledky, ozvi sa nám.

Požiadavky na uchádzača:

  • Znalosť programovania v jazyku JavaScript
  • Algoritmické zmýšľanie

Veľkou výhodou je:
  • Anglický jazyk
  • Znalosť JS frameworkov: React, Angular alebo VueJS
  • Ďalšie znalosti ako HTML, CSS, Typescript
  • Základy UX/UI webových aplikácii

Technológie, ktoré používame:

  • Nette, Latte, React, VueJS, Angular
  • CMS: Drupal, WordPress
  • DB: MSsql, Oracle, MariaDB, PostgreSQL, Neo4J, OrientDB, MongoDB, Cassandra, etc.
  • UML, MS Visio, Enterprise Architect, Archi CentOS, RedHat, ArchLinux, Debian, JBoss, Tomcat, Jetty, Redis, Mnesia, Kibana, Grafana, ElasticSearch, Vaadin, Websphere, Weblogic, Rancher, Docker

Späť na zoznam príležitostí Mám záujem o pracovnú príležitosť

0
študentov
0
učiteľov
0
partnerov

Partneri FRI

Platinový partner

Hlavný partner

Partneri

Projekty a centrá FRI

Projekty

Inteligentné operačné a spracovateľské systémy pre UAV
Transdata
IT akadémia
ACeSYRI
SmartSoc
TECH4EDU4
Centre in Advanced Biomedical and Medical Informatics

Centrá

Cisco Network Academy
PEARSON VUE - Aturizované centrum