FRI.Jobs: SW developer pre oblasť automotive (C/Matlab)

Názov pracovnej príležitosti: SW developer pre oblasť automotive (C/Matlab)
Typ pracovnej príležitosti: pracovná ponuka pre absolventa
FRI partner: Schaeffler Kysuce s.r.o.
Kontaktná osoba: Henrieta Sventeková
Kontaktný e-mail: info.cz@schaeffler.com
Vhodné pre št. programy: Informatika (Bc.)
Aplikovaná informatika (Ing.)
Aplikované sieťové inžinierstvo (Ing.)
Počítačové inžinierstvo (Ing.)

Počet pozícií: 1
Miesto výkonu práce: Kysucké Nové Mesto
Dátum nástupu: dohodou
Ponúkaný plat: 1500 - 2500 ,- v závislosti od skúseností a praxe
Popis pracovnej príležitosti:

  • - Vývoj SW pre oblasť mechatronických systémov hybridných/elektro vozidiel: aktuátory, elektromotory, elektro osi, hybridné moduly.
  • - Modelovanie v prostredí MatLab Simulink / Generovanie C kodu
  • - Validácia a verifikácia softvéru: unit testing, integration testing
  • - SW simulácie (MiL/SiL/HiL)
  • - Tvorba technickej dokumentácie
  • - Vývoj v rámci ASPICE (V-model)
  • - Spolupráca v agilnom prostredí
Požiadavky:

  • - VŠ II. stupňa - odbor mechatronika, elektrotechnika, informatika so zameraním na techniku, prípadne iný príbuzný odbor
  • - Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom i písmom)
  • - Znalosť embedded SW
  • - Programovanie C
  • - MatLab Simulink - výhodou
  • - Znalosť z oblasti mechatronických systémov v automotive odvetví výhodou

Partneri FRI