Blahoželanie študentom k získaniu NSE4 certifikácie v rámci Fortinet akadémie

Srdečne blahoželáme našim šikovným študentom k získaniu NSE4 certifikácie v rámci Fortinet akadémie, ktorá im umožňuje naplno rozvinúť získané vedomosti pre konfiguráciu Fortigate. Fortinet akadémia pôsobí na Katedre informačných sietí. Vedúcim akadémie je náš kolega doc. Ing Jozef Papán, PhD., ktorému chceme poďakovať za jej zabezpečovanie a rozvíjanie v podmienkach fakulty. Vďaka strategickej spolupráci s Exclusive Networks Slovakia majú študenti Fakulty riadenia a informatiky UNIZA unikátnu príležitosť nielen získať cennú certifikáciu, ale najmä dozvedieť sa novinky a zaujímavosti z praxe od kolegov z Exclusive Networks Slovakia. Veľmi si vážime túto výbornú spoluprácu a tešíme sa na ďalších úspešných absolventov Fortinet akadémie.