DENNÝ IT TÁBOR s názvom Jarná škola programovania 2019

V dňoch 18.3. - 22.3.2019 sa na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA, Katedre technickej kybernetiky pre veľký záujem opäť uskutoční Denný IT tábor s názvom "Jarná škola programovania 2019" s podtitulmi "Internet vecí (Internet of Things)", "Solárne autíčko (Energy harvesting)" a "Umelá inteligencia v počítačových hrách".

Pri tejto príležitosti by sme všetkým stredoškolským študentom (i učiteľom) radi ponúkli v rámci národného projektu IT akadémia možnosť bezplatnej účasti na danom kurze s možnosťou zabezpečenia stravy a ubytovania zo strany Fakulty riadenia a informatiky UNIZA.

V rámci kurzu sa študenti oboznámia s danou témou, pričom budú v malých skupinách riešiť rôzne úlohy týkajúce sa vývoja softvéru na zariadeniach, ktoré si sami postavia.

Úlohy budú samozrejme riešené pod odborným dohľadom našich pracovníkov a študentov.

Počet miest na kurze je limitovaný, preto neváhajte a rezervujte si miesto čo najskôr. Prihlásiť sa môžete najneskôr do 10. marca.

Link na prihlasovanie a viac informácií o tábore nájdete v plagáte alebo na michal.hodon@fri.uniza.sk