FRI Mikuláš opäť zavítal do Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Žiline

Na sviatok Mikuláša sme nezabudli potešiť ani tých najmenších pacientov vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline. Vďaka všetkým príspevkom na obľúbenom fakultnom podujatí FRI punč 2023, príspevku od Fakulty riadenia a informatiky UNIZA, FRI Clubu a zapojených IT firiem v rámci Mikulášskeho IT trhoviska (Brain:IT, Globesy, Kros, M2M Solutions, DXC Technology, Siemens Healthineers, Scheidt&Bachmann Slovensko) sa nám spoločne podarilo vyzbierať peniažky a vďaka tomu potešiť deti na pediatrickom oddelení darčekom od Mikuláša a anjela.

Poďakovanie patrí FRI clubu za skvelú organizáciu, kolegom z FriDLabu za vytlačenie krásnych menoviek, spoločnosti DXC Technology za vytlačenie krásnych 3D hračiek a Vám všetkým, ktorí ste sa zapojili do FRI vianočnej zbierky. Z celého ❤️ ďakujeme.