Hlasovanie o najlepší dizajn pre FRI merch (finále súťaže)

Do súťaže FRI merch sa prihlásilo až 53 návrhov od študentov, doktorandov či zamestnancov fakulty. Odborná komisia tak mala ťažkú úlohu vybrať finálovú zostavu TOP 10 návrhov. Preto sa rozhodla udeliť aj „žolíka“ a posunúť do finále ešte jeden návrh.

Hlasovanie je veľmi jednoduché, tak neváhajte a zapojte sa. Na facebookovej stránke fakulty nájdete album finálových návrhov. Vyberte si svojich favoritov a lajknite tieto návrhy. Hlasovať môžete do polnoci 22.12. (23:59).

23. decembra spoznáme tri najlepšie návrhy s najvyšším počtom lajkov, ktoré budú aj ocenené. Ceny, o ktoré hráme, nájdete na oficiálnej stránke súťaže. Svojho favorita môžete podporiť nielen lajknutím, ale aj zdieľaním jeho návrhu.

Finalistom blahoželáme k postupu a držíme im palce. Ostatným súťažiacim chceme úprimne poďakovať za ich zapojenie. Nižšie uvádzame postupujúce návrhy do finále súťaže TOP 10+1, ale nezabúdajte, hlasuje sa na facebookovej stránke fakulty!