Informačné videá pre uchádzačov o štúdium na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA

Nestihol si náš ONLINE deň otvorených dverí? Nevadí! Pozri si naše informačné videá, ktoré Ti pomôžu zistiť, ktorý študijný program je pre Teba TOP. Sprevádzať Ťa budú naši kolegovia.

PREZENTÁCIA FAKULTY A MOŽNOSTÍ ŠTÚDIA NA FRI UNIZA

Kolega Michal Ti predstaví našu fakultu. Dozvieš sa, aké atraktívne študijné programy môžeš u nás študovať. Ako sú úspešní naši absolventi, ako prepájame štúdium s praxou, s akými IT firmami spolupracujeme a ako sa môžeš pridať do našej FRI komunity.

UKAŽKY PRÁC ŠTUDENTOV FRI UNIZA

Kolegyňa Eliška Ti predstaví vybrané práce našich študentov. Zistíš na akých zaujímavých prácach môžeš pracovať počas štúdia. Na aké oblasti sa môžeš počas štúdia špecializovať a naplno rozvinúť svoj potenciál.

POHĽAD ÚSPEŠNÝCH ABSOLVENTOV NA FRI UNIZA

Kolegyňa Deniska Ti predstaví našich úspešných absolventov. Spoznáš ich úspešný príbeh a dozvieš sa ich pohľad na našu fakultu. Veríme, že aj Ty sa k nim pridáš a budeš robiť prácu, ktorá Ťa bude baviť.

ŠTÚDIUM NA FRI OČAMI ŠTUDENTOV A ŠTUDENTSKÝ ŽIVOT NA FRI UNIZA

Kolegyňa Deniska a kolega Marián Ti predstavia, aký bohatý študentský život Ťa čaká na našej fakulty. Dozvieš sa ako vnímajú naši študenti štúdium na FRI.

Viac informácií ohľadom podania prihlášky vrátane praktického video návodu ako vyplniť elektronickú prihlášku nájdeš TU. Termín podania elektronickej prihlášky je do 31. marca.