International Workshop ACeSYRI: Modern Experience for PhD students and Young Researchers

V dňoch od 22. júna 2021 do 24. júna 2021 sa bude na našej fakulte konať Medzinárodný seminár zameraný na podporu doktorandov a mladých výskumníkov z partnerských krajín. Seminár je súčasťou medzinárodnej konferencie Information and Digital Technologies 2021 a je organizovaný s podporou projektu Advanced Centre for PhD Students and Young Researchers in Informatics (ACeSYRI). Tento projekt je riešený konzorciom 12 inštitúcií z krajín Európskej únie a Kazachstanu v rámci Budovania kapacít vo vysokoškolskom vzdelávaní (Erasmus+ K2) a jeho cieľom je zlepšiť výskumné podmienky mladých vedeckých pracovníkov a doktorandov v informatike z kazašských univerzít na základe rozvoja medzinárodnej spolupráce s univerzitami z krajín Európskej únie.