Navigácia kariérou #1: Kroky ku skvelému životopisu a úspešnému oslovovaniu firiem

Kariérne centrum FRI UNIZA si pre vás pripravilo podujatie s dôrazom na praktické kroky tipy a triky, ktoré vám pomôžu vytvoriť životopis, ktorý vynikne.

V úvode sa pozrieme na jednotlivé bloky životopisu, zdôraznime podstatné informácie a prejdeme do praktickej časti. Spoločne, s využitím poskytnutých materiálov, vďaka ktorým spoznáte vaše silné stránky, si načrtneme a vytvoríme zoznam vašich zručností, ktoré vám pomôžu pri realizácii a tvorbe životopisu.

Zároveň si povieme, ako efektívne oslovovať firmy, aby ste sa v konkurenčnom svete kariéry presadili. S blížiacim sa tradičným podujatím IT Trhovisko (5.12.2023), budete mať jedinečnú príležitosť využiť váš nový životopis a nezáväzne si tak pokecať o vašej budúcej kariére so zástupcami firiem.

Podujatie je vhodné pre všetkých študentov, ktorí aktívne hľadajú prácu vo svojom odbore a chcú sa na to pripraviť.

Dátum: 30. 11. 2023 od 10:00 - 11:40

Miesto konania: Informačné centrum (RA 003), Fakulta riadenia a informatiky UNIZA

Prihlasovací formulár: TU - POZOR KAPACITA JE OBMEDZENÁ!

Pre podrobnejšie informácie sa môžete pridať do spoločného tímu na MS TEAMS edu-fri-kariera (link na pridanie) a neujdú Vám žiadne zaujímavé podujatia, workshopy či semináre.