Ocenenie dlhoročnej spolupráce s Fakultou organizácie a informatiky (FOI) vo Varaždíne

Milá akademická obec i široká verejnosť,

s radosťou Vás chceme informovať, že 15. decembra bola Fakulte organizácie a informatiky vo Varaždíne (súčasť Záhrebskej univerzity) odovzdaná pamätná medaila za dlhoročný prínos k rozvoju Fakulty riadenia a informatiky Žilinskej univerzity v Žiline, ktorá je udelená pri príležitosti 70. výročia založenia Žilinskej univerzity v Žiline. Pamätnú medailu z rúk pána prodekana doc. Ing. Petra Mártona, PhD. prevzala pani dekanka fakulty prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa. Udelená pamätná medaila je prejavom našej vďaky za dlhoročnú spoluprácu.

Fakulta riadenia a informatiky UNIZA je partnerom Fakulty organizácia a informatiky UNIZA už viac ako desaťročie. Na našej fakulte študovalo doteraz v programe Erasmus+ 40 študentov z Varaždína. Okrem toho FOI-ka a FRI-čka spolupracujú v medzinárodných projektoch Erasmus+ KA2. Sme veľmi radi, že spoločne môžeme rozvíjať IT komunitu aj na medzinárodnej úrovni v rámci strednej Európy i Európskej únie ako takej.

Tešíme sa na prehlbovanie a rozvoj spolupráce v roku 2024.