ODOVZDÁVANIE ZÁVEREČNÝCH PRÁC – OSOBNÁ ÚČASŤ NA ODOVZDANÍ JE POTREBNÁ

Milé študentky, milí študenti, 28. apríla 2022 sa budú odovzdávať diplomové práce a 5. mája 2022 bakalárske práce v Informačnom centre. Osobná účasť na odovzdaní je povinná, tak ako bolo komunikované na informačných stretnutiach. Je potrebné, aby študijné referentky skontrolovali, či:

• vo Vašej záverečnej práci je zviazané zadanie práce,
  • máte vyplnený dotazník absolventa,
  • v práci sa nachádza jej elektronická verzia vo forme CD/DVD/SD karta,
  • máte podpísanú licenčnú zmluvu,
  • máte podpísané prehlásenie vo vašej záverečnej práci.

Ak toto nebude splnené, tak práca nebude prevzatá a nebudete môcť ísť na júnový termín štátnych skúšok.

UPOZORŇUJEME, že hromadné doručenie záverečných prác prostredníctvom EDIS-u znamená len to, že EDIS nám práce dodá do Informačné centra, kde si ich v deň odovzdávania vyzdvihnete, podpíšete prehlásenie a spolu s ostatnými povinnými dokumentami odovzdáte. Hromadné doručenie záverečných prác je pomoc pre Vás, aby ste nemuseli chodiť osobne do EDIS-u, ale nepovažuje sa to za odovzdanie práce študentom.