ONLINE štátne skúšky – pokyny pre cvičné pripojenie

Upozorňujeme študentov prihlásených na štátne skúšky na povinnosť vyplniť dotazník na zistenie technickej vybavenosti študentov do 31. mája. Cvičné pripojenie končiacich študentov sa uskutoční v tíme edu-fri-studenti-konciaci. Do tohto tímu budú v pondelok (1. júna) postupne pridaní študenti, ktorí vyplnili dotazník. Študenti, ktorí žiadajú vykonanie online štátnej skúšky v priestoroch fakulty, vyčkajú na ďalšie pokyny zaslané na ich študentský e-mail.

Cvičné pripojenie prostredníctvom aplikácie Microsoft Teams sa uskutoční v termíne od 2. do 3. júna podľa nižšie uvedeného harmonogramu. Študenti daných študijných programov v uvedený čas vyčkajú, kým budú v tíme edu-fri-studenti-konciaci prizvaní na uskutočnenie cvičeného pripojenia. Študentov žiadame, aby boli v tomto čase online k dispozícii na MS Teams a mali pripravenú prezentáciu na odskúšanie jej zdieľania. Prezentácia nemusí byť finálna, postačí v tomto prípade akákoľvek cvičná prezentácia.

Študenti, ktorí v danom čase nebudú z objektívnych dôvodov môcť byť online, uvedú túto skutočnosť v spoločnom chate tímu edu-fri-studenti-konciaci. Ospravedlnené budú len objektívne dôvody a následne bude pre tieto prípady stanovený náhradný termín cvičného pripojenia.

Inžinierske štúdium - 2. jún 2020

Aplikované sieťové inžinierstvo, Počítačové inžinierstvo