Online zimná škola so zameraním na kyberbezpečnosť pre študentov FRI UNIZA

Všetkým študentom FRI UNIZA si dovoľujeme dať do pozornosti online zimnú školu so zameraním na kyberbezpečnosť, ktorú pre študentov informatických odborov organizuje rakúska spoločnosť Infineon Technologies Austria AG.

Zimná škola sa uskutoční online v termíne 7. - 10. februára 2022 a je určená pre študentov na prvom, druhom alebo treťom stupni vysokoškolského štúdia so zameraním na elektrotechniku, informatiku, informačné a komunikačné technológie, informačnú bezpečnosť a príbuzné odbory. V rámci zimnej školy budú mať možnosť zúčastniť sa na prednáškach renomovaných expertov spoločnosti Infineon a profesorov z celého sveta. Taktiež ide o skvelú príležitosť pre nadväzovanie kontaktov s rovesníkmi z iných európskych škôl. Prihlasovanie je možné do 22. decembra 2021 a počet účastníkov je limitovaný.

Podrobnejšie informácie sú k dispozícii na nasledujúcich odkazoch: