Poznáme víťazov finálového kola súťaže Junior manažér/manažérka

21. marca sme na Fakulte riadenia a informatiky UNIZA privítali finalistov a finalistky súťaže Junior manažér/manažérka. 10 šikovných budúcich manažérov a manažérok prakticky z celého Slovenka si zmeralo sily vo finálovom kole. Pripravené boli náročné zadania, ktoré preverili ich prípravu počas troch kôl súťaže.
Konkurencia ako sa očakávalo bola vysoká, čo sa prejavilo aj vo výsledkovej listine.
1. miesto získala Monika Kocianová – Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého, Trenčín
2. miesto získala Veronika Kalinová – Obchodná akadémia Milana Hodžu, Trenčín
3. miesto získal Michal Pazúrik – SPŠ informačných technológií Ignáca Gessaya, Tvrdošín
Víťazom i ostatným finalistom srdečne blahoželáme ku skvelému úspechu a prajeme im veľa úspechov v oblasti rozvoja ich manažérskych a IT zručností. Veríme, že s viacerými z nich sa stretneme budúci rok na ďalšom ročníku súťaže alebo už ako s kolegami na chodbách Fakulty riadenia a informatiky UNIZA.
Poďakovanie patrí našim kolegom doc. Ing. Marekovi Kvetovi, PhD. z Katedry informatiky, doc. Ing. Viliamovi Lendelovi, PhD. a Ing. Lucii Lendelovej, Ph.D. MBA z Katedry manažérskych teórií, úspešnej absolventke Ing. Denise Mackovej a študentovi Marekovi Tebeľákovi za úspešnú organizáciu prvého ročníka súťaže. Už teraz sa tešíme na jej ďalší ročník.