Pozvánka na fakultnú aprílovú brigádu Jarné upratovanie

Milá akademická obec (vyučujúci, zamestnanci, doktorandi, študenti),

tento piatok 12. apríla od 10:00 do 15:00 h. sa uskutoční fakultná brigáda s názvom Jarné upratovanie. Našim cieľom bude vykonať jarné práce vo vonkajšej oddychovej zóne (hrabanie starého lístia, odstránenie machu, orezanie náletových drevín, revitalizácia motýlej lúky, vyrovnanie pozemku v budúcej letnej čitárni...) a na prístupovej ceste na fakultu (vyzbieranie odpadkov, ostrihanie vyčnievajúcich kríkov, zametanie parkoviska...). Hlavnou odmenou bude dobrý pocit, stretnutie sa a výborné občerstvenie v réžii nášho FRI clubu (čapované pivko, kofola, grilovaná klobása/hermelín).

Náradie bude k dispozícii. Ak budete mať voľné bloky vo výučbe, tak budeme radi, ak dobehnete nám pomôcť do vonkajšej oddychovej zóny.

Aby sme vedeli lepšie naplánovať koľko náradia, občerstvenia a podobne nachystať, prosíme, ak máte záujem sa zúčastniť fakultnej brigády, tak sa zapíšte do registračného formulára, kde uvediete aj orientačný čas, kedy môžete pomôcť. Nie je to záväzné, ak nakoniec nebudete môcť prísť, tak nevadí.

Veríme, že nám slnečné počasie v piatok vydrží a stretneme sa na príjemnom podujatí.

Tešíme sa na Vás.